Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt, 15 listopada 2019, 20:03

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 REKLAMA - Opony do motocykli i nie tylko... 
Autor Wiadomość

Post REKLAMA - Opony do motocykli i nie tylko...
Cześć,

Za zgodą władz DesmoObsesyjnych pozwalam sobie zamieścić tutaj moją propozycję współpracy z Wami.

Zajmuję się sprzedażą nowych opon wszystkich marek i we wszystkich rozmiarach. Skupiam się na ogumieniu motocyklowym, ale jak jest potrzeba to można u mnie kupić KAŻDĄ występującą na rynku oponę do innych pojazdów. Do samochodów kupicie także u mnie felgi stalowe lub aluminiowe - wszystko co występuje na naszym rynku.

Część z Was mnie zna i zostało moimi klientami i z tego co wiem są bardzo zadowoleni z zakupów u mnie (proszę potwierdzić ;-) ).
Opinie i ślady mojej działalności znajdziecie m.in. na docpoland.com, desmosilesia.pl, yamahaxjrclub.pl i kilku innych forach.

Towar kupowany u mnie jest zawsze świeży, z pełną gwarancją producenta, na każdy zakup wystawiam paragon lub fakturę (nie sprzedaję niczego bez dowody sprzedaży).
Podkreślę, że w mojej ofercie nie znajdziecie opon używanych. Jedynym wyjątkiem mogą być opony, na których sam jeździłem od nowości. Zdarza się zatem, że kilka razy w roku mogę wrzucić info o sprzedaży kompletu do moto lub do samochodu. Są to gumy z przebiegiem 1-3 tys km (motocyklowe) lub do ok 5 tys km (samochodowe).

Ceny podobno atrakcyjne ;-)

Niezdecydowani mogą liczyć na moje doradztwo, które wśród moich klientów jest określane jako fachowe :oops:

Dobra, dosyć chwalenia się. Zapraszam do zapytań i oczywiście zakupów ;)

pzdr

Śr, 15 stycznia 2014, 22:11
Klubowicz

Post Re: REKLAMA - Opony do motocykli i nie tylko...
Cześć!
Masz jakąś ciekawą ofertę na oponki torowe? Tworzy się tu konkretna grupa jak może słyszałeś.
Pozdr

Śr, 15 stycznia 2014, 22:58

Tak jak pisałem - wszystko.

Podaj rozmiarówkę jaka Was interesuje, model gumy i ilość sztuk. Będziemy walczyć ;-)

PS
Znając Ducatistów to pewnie Supercorsy, ale może się mylę ;) ;) ;)

Śr, 15 stycznia 2014, 23:04

No właśnie jak juz poruszyłeś "supercorsy" to czy mają one sens przy jeździe 20%/80% - tor/droga zakładając przebieg 5tys rocznie :?: :roll:

Cz, 16 stycznia 2014, 12:09
Klubowicz

W zasadzie mnie tez zawsze interesował kompromis między amatorskim torem i ulicą. Co nada się najlepiej?

Cz, 16 stycznia 2014, 12:30

topgear68 napisał(a):
No właśnie jak juz poruszyłeś "supercorsy" to czy mają one sens przy jeździe 20%/80% - tor/droga zakładając przebieg 5tys rocznie :?: :roll:

Wg mnie przy takiej proporcji nie mają sensu.
Moim osobistym zdaniem (poparte własnym doświadczeniem) świetnie w takich warunkach sprawdzą się takie opony jak: Michelin Pilot Power 3, Metzeler M5 (na nowego M7 czekam i mam zamiar przetestować go na wiosnę), ContiSportAttack 2. Warunkowo poleciłbym także Rosso II. Warunkowo dlatego, że z mojego doświadczenia wynika, iż ta opona musi dobrze dostać w p..dę żeby porządnie kleić. Na torze bez najmniejszych zastrzeżeń, ale w codziennej jeździe po mieście, szczególnie w chłodniejsze dni była niedogrzana i potrafiła się poślizgnąć :-(

Wracając do Supercorsy SP (SC nie mają homologacji drogowej) - to opona typowo torowa z dopuszczeniem do ruchu ulicznego. Należy jednak traktować to dopuszczenie jako możliwość dojazdu na tor lub do wściekania się na szybszych odcinkach dróg publicznych. Przy jeździe wokół komina będzie niedogrzana, a o jeździe w deszczu można zapomnieć. No i oczywiście trwałość - znacznie mniejsza od tych powyższych.

topgear68 widziałeś jak jeżdżę i bobu na Radomringu nie żałuję, a PP3, M5 i Rosso II sprawdzają się w takiej jeździe świetnie, a dodatkowo są bardzo przyjazne w jeździe codziennej.

Podkreślam, że powyższe rzeczy wynikają z mojego osobistego doświadczenia z ww. oponami. Znajdą się tacy użytkownicy, którzy powiedzą, że Supercorsa daje radę na co dzień, bo na nich jeżdżą. Dla mnie jednak to przerost formy nad treścią w momencie gdy tak jak napisałeś większość dystansu pokonujesz po drogach publicznych.

pzdr

Ostatnio edytowano Cz, 16 stycznia 2014, 14:45 przez ptysiornia, łącznie edytowano 1 raz

Cz, 16 stycznia 2014, 14:32
Klubowicz

Heh, to nie jest źle. Założyłem właśnie PP;) tylko że nie 3:(

Cz, 16 stycznia 2014, 14:41

brandoo napisał(a):
...Założyłem właśnie PP;) tylko że nie 3:(

To także bardzo dobry wybór. Przez wiele lat PP2/PP2CT uchodziły za wzór opony sportowej do codziennego użytku.
PP3 to nowość 2013 i nie są jeszcze tak popularne jak PP2CT. Ale z racji tego, że założyłem je sobie w zeszłym roku i trochę na nich pośmigałem (ok 2500 km) to wspomniałem właśnie o PP3.

pzdr

Cz, 16 stycznia 2014, 15:21
Klubowicz

Od 10 lat jeżdżę na Pirelli Diablo (ale takich sportowo-turystycznych, ani Corsa ani Strada) i uwazam je za super opony na drogę jak i na tor do lajtowej jazdy. Obecnie mam je założone na moim psie torowym-SS900 i powiem,że generalnie są super. Oczywiście, zdarzyło się że zacząło mi przednie koło odpływać na dużej patelni w Poznaniu ale oponka delikatnie o tym dała znać i wyszedłem bez stresu. Do lajtowej jazdy czyli zbliżenia się do 2 minut na Poznaniu jak najbardziej polecam.
Co do Pirelli Rossa II mogę się z Tobą zgodzić. Kupiłem ją jako następcę tej opisywanej powyżej ale mam wrażenie że jest trochę gorsza tzn. musi być dobrze rozgrzana,żeby dorównać tamtej. NIe mam takiego zaufania do Rosso II.
Świetnie się śpisywała we Wloszech na winklach ale wysokiej temperaturze i po kilku dobrych kilometrach winklowania.

Cz, 16 stycznia 2014, 15:27

No to mam zagwostke pomiędzy sporsmartem, PP3, rosso corsa ;)

PP2 miałem w monsterze i jedyny problem to były białe linie i zebry na drodze ;)

Cz, 16 stycznia 2014, 16:26
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona